نحوه ارسال سفارش

نحوه ارسال سفارش از فروشگاه پی اس جی کو
بعد از ثبت سفارش محصولات را در بسته بندی های محکم و مطمئن قرار داده و بعد از طریق باربری  یا پست مربوطه برای مشتریان در سراسر نقاط ارسال می شود

1.    ارسال سفارش در مراکز استان و شهرستانها برای کالاهای ریز توسط سیستم پستی و برای کالاهای درشت بوسیله باربری انجام می شود .
2.    هزینه ارسال کالا و انتخاب آن  تا شهر محل سفارش به عهده خریدار میباشد.
3.    نشانی باربری در محل تحویل سفارش به اطلاع خریدار خواهد رسید لذا پس از رسیدن سفارش خریدار می بایستی جهت دریافت کالای خود به محل باربری مراجعه نماید .
4.    کالاهای سفارش داده شده بین 2-3 روز کاری زمان خواهد برد
ثبت سفارش در فروشگاه پی اس جی کو در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد بعد از نهایی کردن سفارش این امکان برای کاربر فراهم شده است تا روز و بازه زمانی ارسال سفارش خود را انتخاب نماید و خرید کاربر در بازه زمان انتخابی به دستش خواهد رسید.
حداقل میزان سفارش بسته به دلخواه شما می باشد
فروشگاه پی اس جی کو درحال حاضر کلیه مناطق کشور را تحت پوشش دارد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه پی اس جی کو ، در صف پردازش قرار می کیرند. سعی و تلاش فروشگاه پی اس جی کو بر انجام بی نقص این فرآیند می باشند. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه پی اس جی کو به پایان برسد حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه پی اس جی کو محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب مشتری واریز خواهد شد.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

logo-samandehi
مجوزهاي پورتال پي اس جي کو

تماس باما

  • دفترمرکزی :منطقه آزادبندرانزلی ساحل قو خ کلاهدوز
  • شعبه فروشگاهی:بندرانزلی روبروی سالن سرپوشیده شعبه2
  •  
    تلفن:01344443231-داخلی 1 و 2