بن تخفیف

بن تخفیف :
فروشگاه پی اس جی کو به منظور رضایت کاربران و خریداران خود در دوره‌های زمانی مختلف و یا مناسبت‌های خاص، بن‌های تخفیف صادر کرده و به اطلاع آنها می‌رساند. این اطلاع‌رسانی از طریق شبکه‌های اجتماعی و فروشگاه به اطلاع کاربران می‌رسد. بن‌های تخفیف براساس میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای‌شان و در مدت زمان مشخص، موجب کاهش قیمت تمام شده‌ی خرید برای کاربران می‌شوند. کاربران فروشگاه کافی‌ست در هنگام خرید کدهای اختصاصی مرتبط با بن‌های تخفیف را در بخش مشخص شده وارد کنند تا ارزش ریالی آنها در خریدشان منظور شود.
با هدف رضایت هرچه بیشتر مشتریان، علاوه بر خبرنامه و تخفیفات ویژه، کارت های تخفیف نیز در داخل بسته های خریداری شده از فروشگاه، به صورت تصادفی و متناسب با میزان خرید شما، قرار خواهند گرفت.

بن تخفیف و نحوه استفاده از آن:

از بن های تخفیف برای خرید از سایت و یا خرید مستقیم از شرکت استفاده نمایید.
ارائه بن تخفیف از پیش فعال شده در هنگام خرید مستقیم از شرکت و یا خرید آنلاین از سایت الزامی است.
بن های تخفیف مدت دار هستند و تنها در مدت زمان مشخص شده قابل استفاده میباشند.
در هنگام استفاده از بن های تخفیف، حداقل میزان خرید قید شده بر روی بن تخفیف در نظر گرفته میشود.
در هر بار خرید شما فقط مجاز به استفاده از یک بن تخفیف هستید.

نحوه استفاده از بن تخفیف :
بن تخفیف یک کد چند کاراکتری بوده که شما در هنگام تکمیل فرایند خرید این کد را وارد کرده و نسبت به میزان تخفیف بن شما، مبلغی از فاکتور شما کسر خواهد شد جهت استفاده از بن های تخفیف به همین سایت مراجعه کرده، کالاهای مورد نظر خود را انتخاب کنید.
در صفحه سبد خرید از بخش ثبت بن تخفیف جهت استفاده از میزان تخفیف در نظر گرفته شده استفاده نمایید.
و یا با مراجعه حضوری در محل شرکت و ارائه کارت تخفیف از بن تخفیف خود استفاده کنید.
قرعه کشی ماهانه و نحوه شرکت در آن:
قرعه کشی ویژه محصولات به صورت ماهانه انجام می شود.
در پایان هر ماه از بین تمامی کسانی که شناسه بن تخفیف خود را در ماه جاری ثبت کرده اند، یک نفر به عنوان برنده خوش شانس ماه به قید قرعه انتخاب میشود.


نحوه شرکت در قرعه کشی :
 پس ار فعال شدن بن تخفیف و ثبت نام اولیه در قرعه کشی، جهت تکمیل ثبت نام قرعه کشی، با مراجعه به همین صفحه و تکمیل فرم ثبت نام، در قرعه کشی همان ماه شرکت نمایید.
نکات قابل توجه :
•    لازم به ذکر است، هر زمان که پیامک شما جهت فعال سازی بن تخفیف و یا شرکت در قرعه کشی به سامانه پیامکی شرکت ارسال گردد، شما در قرعه کشی همان ماه شرکت داده خواهید شد و باید جهت تکمیل ثبت نام قرعه کشی، در همان ماه به سایت مراجعه کرده، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. بنابراین تا زمانیکه شناسه بن تخفیف خود را در سامانه پیامگیر شرکت ثبت نکرده اید، هنوز فرصت استفاده از آنرا در ماه های بعد خواهید داشت.
•    لطفا توجه داشته یاشید که هر کارت قرعه کشی تنها تا پایان مدت اعتبار درج شده بر روی آن قابل استفاده بوده و پس از آن بصورت خودکار از سیستم حذف و باطل خواهد شد و امکان ثبت شناسه پس تاریخ درج شده مقدور نمی باشد.

logo-samandehi
مجوزهاي پورتال پي اس جي کو

تماس باما

  • دفترمرکزی :منطقه آزادبندرانزلی ساحل قو خ کلاهدوز
  • شعبه فروشگاهی:بندرانزلی روبروی سالن سرپوشیده شعبه2
  •  
    تلفن:01344443231-داخلی 1 و 2